Skontaktuj się z Nami: +48 531 858 628
ul. Szamotulska 22, 62-090 Kobylniki
Wyświetl Mapę Dojazdu
droga znaki pionowe oznakowanie poziome garaż

O Firmie - Oznakowanie dróg

Nasza firma, której siedzibą jest Poznań specjalizuje się w wykonywaniu oraz dystrybucji różnego rodzaju oznakowania dróg oraz innych ciągów komunikacyjnych w tym m.in. poziome znaki drogowe. W naszej ofercie dostępne jest trwałe lub czasowe poziome oznakowanie dróg, a także oznaczanie parkingów, garaży, hal i magazynów. Obsługujemy także roboty drogowe, poprzez wynajem oznakowania, które wymagają odpowiednich znaków drogowych ze względów bezpieczeństwa oraz dla ułatwienia kierującym orientacji w zmodyfikowanych ciągach ruchu.

Bezpieczeństwo na drodze, to podstawa

Oznakowanie dróg to jedno. Dodatkowym obszarem naszej działalności jest sprzedaż oraz montaż elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego, są to m.in.: blokady parkingowe, lustra drogowe czy progi zwalniające. Najczęściej wykonujemy zlecenia na terenie miasta Poznań, Konin, Kalisz w obrębie województwa wielkopolskiego, a także w województwach sąsiednich.

Do zleconych nam prac stosujemy wysokiej klasy produkty, w tym jakościowe farby drogowe, co jest szczególnie istotne wykonując poziome oznakowanie dróg, które wymaga dużej trwałości . Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalny i rzetelny, dokładnie realizując zalecenia kontrahentów, czego przykładem są nasze realizacje w Poznaniu i regionie.


oznakowanie poziome

oznakowanie pionowe

oznakowanie garazy, magazynów i parkingów

sklep z oznakowaniem

Oznakowanie dróg Poznań
Znaki drogowe Poznań
Usuwanie oznakowania poziomego
Oznakowanie parkingów
Kontakt
Sklep
Adres:
Froled Kamil Frontczak
ul. Szamotulska 22
62-090 Kobylniki
Nip: 665-266-41-72
Tel. 531 858 628
e-mail: biuro@froled-oznakowanie.pl
FROLED - wszelkie prawa zastrzeżone - 2014